perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: koncert

Fjalor: anglisht koncert
Përkthime: accordance, concert, concerto, gig
koncert në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: koncert, shoda, souhlas, dohodnout
koncert në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: konzert
koncert në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: koncert
koncert në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: concierto
koncert në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: concert, concerto, concerter
koncert në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: concerto
koncert në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: konsert, symfonikonsert
koncert në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: концерт, концертный
koncert në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: konsert
koncert në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: концерт
koncert në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: канцэрт
koncert në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: konsertti, konsertto
koncert në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: συναυλία
koncert në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: koncert
koncert në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: hangverseny, koncert
koncert në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: koncertas
koncert në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: concerto, recital
koncert në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: koncert
koncert në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: koncert
koncert në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: концерт
koncert në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: koncert, koncertowy
koncert në polonisht »

Fjalë të ngjashme

koncert ne vitin 1936, koncert per 7 marsin, koncert ne fund te dimrit, koncert per femije, koncert ane bekute 2014, koncert parni valjak, koncert 2014, koncert budapest, koncert legende 2014, koncert warszawa