perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kopsht

Fjalor: anglisht kopsht
Përkthime: garden, park
kopsht në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: park, zahrada
kopsht në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: garten
kopsht në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: anlæg, hage, have, park
kopsht në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: huerto, jardín
kopsht në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: branche, jardin, parc, potager
kopsht në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: giardino, orto, parco
kopsht në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: hage, park
kopsht në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: сад
kopsht në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: hage, trädgård
kopsht në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: градина
kopsht në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: агарод, сад
kopsht në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: aed
kopsht në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: puutarha
kopsht në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: κήπος
kopsht në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: vrt
kopsht në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: kert, park
kopsht në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: sodas
kopsht në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: horto, jardim
kopsht në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: záhrada
kopsht në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: город, сад
kopsht në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: ogród
kopsht në polonisht »

Fjalë të ngjashme

kopsht me lule, kopshti botanik, kopshti bucko, kopshti bota e femijeve, kopshti ylber, kopshti zoologjik i tiranes, kopshti 4 stinet, kopshti lulet e jetes, kopshti zoologjik fier, kopshti mehmet akif