perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kor

Fjalor: anglisht kor
Përkthime: choir, chorus, loft, quire
kor në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: chór, kněžiště
kor në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: chor
kor në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: kor, sangkor
kor në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: coral, coro
kor në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: chorale, lutrin
kor në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: coro
kor në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: kor, sangkor
kor në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: клирос, хор
kor në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: kor, kör, korus, refräng
kor në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: хор
kor në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: хор
kor në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: koor, kooripealne
kor në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kuori, kuoro
kor në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: χορωδία
kor në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: énekkar, kar, kórus
kor në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: choras
kor në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: coro
kor në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: cor
kor në rumanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: zbor
kor në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: музика, хор, хором
kor në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: chór
kor në polonisht »

Fjalë të ngjashme

kor kor, kor whitening, kor water, kor spiritdancer, kor nava, kortv, kor group, kor whitening cost, kor phaeron, kor fitness