perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kreh

Fjalor: anglisht kreh
Përkthime: comb
kreh në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: česat, učesat, vochlovat
kreh në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: frisieren, gekämmt, kämmen
kreh në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: kæmme, kam, kamma, rede
kreh në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: peinar, peinarse, rastrillar
kreh në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: coiffer, houpper, peigner, sérancer
kreh në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: pettinare
kreh në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: gre, greie, kam, kamma, kjemme
kreh në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: причесывать, причёсывать, чесать
kreh në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: kam, kamma
kreh në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: чесать, чухаць
kreh në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kammata
kreh në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: fésülni
kreh në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: pentear
kreh në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: випадковий, дзюрчання, докучати, дражнити, дратувати, дряпати, дряпатися, дряпина, зачесати, подряпина, почухати, почухатися, пульсація, скрип, чесати, чухати, чухатися
kreh në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: czesać
kreh në polonisht »

Fjalë të ngjashme

kreh mellick, kreh loop, kreh knot, kreh 900 am, kreg jig, krrish 3, kreh mellick artist, kreh number, kreg tools, kreg router table