perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: krihem

Fjalor: anglisht krihem
Përkthime: comb, crest, heckle
krihem në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: hřeben
krihem në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: kamm
krihem në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: kam
krihem në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: batidor, cresta, peine
krihem në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: cimier, crête, démêloir, macaron, peigne
krihem në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: cresta, pettine
krihem në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: kam
krihem në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: гребенка, гребёнка, гребень, гребешок, расческа, расчёска
krihem në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: kam
krihem në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: гребен
krihem në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: грабянец
krihem në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kamm
krihem në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: harja, harjanne, kampa
krihem në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: χτένα
krihem në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: češalj
krihem në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: fésű, taraj
krihem në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: šukos
krihem në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: bastidor, cresta, pente
krihem në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: culme
krihem në rumanisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: glavnik
krihem në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: гребінець
krihem në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: grzebień
krihem në polonisht »