perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: krimb

Fjalor: anglisht krimb
Përkthime: grub, maggot, woodworm, worm
krimb në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: červ
krimb në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: made, raupe, wurm
krimb në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: mark, mask, orm
krimb në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: carcoma, gusano, lombriz
krimb në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: mite, perce-bois, ver
krimb në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: baco, tarlo, verme
krimb në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: mark, mask
krimb në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: червь, червяк
krimb në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: mask
krimb në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: червей
krimb në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: чарвяк
krimb në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: uss
krimb në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: mato
krimb në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: féreg, kukac
krimb në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: sliekas
krimb në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: bicho, carcoma, gusano, traça, verme
krimb në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: хробак
krimb në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: czerw
krimb në polonisht »

Fjalë të ngjashme

krimb shiu, krimb mendafshi, krimbi i shtypur, krimb berlin, krimb hamburg