perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kripë

Fjalor: anglisht kripë
Përkthime: saline, salt, salting
kripë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: sůl
kripë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: salz
kripë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: salt
kripë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: sal
kripë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: sel
kripë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: sale
kripë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: salt
kripë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: соль
kripë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: salt
kripë në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: сол
kripë në bullgarisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: suola
kripë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: αλάτι
kripë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: sol
kripë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime:
kripë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: druska
kripë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: sal
kripë në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: sol
kripë në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: soľ
kripë në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: sól
kripë në polonisht »

Fjalë të ngjashme

kripë wikipedia