perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kritik

Fjalor: anglisht kritik
Përkthime: critic, detractor, drama, reviewer
kritik në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: kritický, kritik, posuzovatel
kritik në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: kritiker
kritik në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: anmelder, kritiker, recensent
kritik në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: censor, crítico
kritik në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: aristarque, bêcheur, censeur, critique, jugeur, musicographe
kritik në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: critica, critico
kritik në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: kritiker, recensent
kritik në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: критик
kritik në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: recensent
kritik në suedisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: arvustaja
kritik në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: κριτικός
kritik në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: kritika
kritik në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: kritikus
kritik në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: kritikas
kritik në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: censor, crítico
kritik në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: kritik
kritik në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: критик
kritik në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: krytyk
kritik në polonisht »

Fjalë të ngjashme

kritik letrare, hrithik roshan, hrithik roshan instagram, kritik sastra, kritik adalah, kritik der reinen vernunft, kritik seni, kritik dan saran, kritik dan esai, kritik yks