perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kritikë

Fjalor: anglisht kritikë
Përkthime: animadversion, arraignment, censure, condemnation, criticality, criticism, critique, stricture
kritikë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: kritika, posudek
kritikë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: angriff, kritik
kritikë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: kritisk, påtale
kritikë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: censura, crítica
kritikë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: censure, contrôle, critique, diatribe
kritikë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: censura, critica
kritikë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: kritikk, påtale
kritikë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: критика
kritikë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: kritik
kritikë në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: критика
kritikë në bullgarisht »
Fjalor: grek
Përkthime: κριτική
kritikë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: kritika
kritikë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: kritika
kritikë në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: censura, crítica
kritikë në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: kritika
kritikë në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: критика
kritikë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: krytyka
kritikë në polonisht »

Fjalë të ngjashme

kritikë letrare