perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çfarë në kroatisht

Fjalë: çfarë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (4): kakav, koji, koju, što
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat çfarë, çfarë është orgazma, çfarë është jeta, çfarë është droga, çfarë është demokracia, çfarë është, çfarë në kroatisht, kakav në shqip
çfarë në kroatisht