perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çmoj në kroatisht

Fjalë: çmoj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): cijena
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat çmoj, çmoj në kroatisht, cijena në shqip
çmoj në kroatisht