perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çokolatë në kroatisht

Fjalë: çokolatë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): čokolada
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat çokolatë, çokolatë në kroatisht, čokolada në shqip
çokolatë në kroatisht

Fjalë të ngjashme

përsëri ju meda betohem