perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

adhurim në kroatisht

Fjalë: adhurim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): obožavanje
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat adhurim, adhurim saliu, adhurim ruci, adhurim resuli, adhurim rasimi, adhurim marke, adhurim në kroatisht, obožavanje në shqip
adhurim në kroatisht

Fjalë të ngjashme

rrufe ne qiell te hapur