perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administratë në kroatisht

Fjalë: administratë (numri i letrave: 12)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (6): administracija, uprava, općina, pravac, savjet, smjer
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat administratë, administratë në kroatisht, administracija në shqip
administratë në kroatisht

Fjalë të ngjashme

letër kërkesë tufë lulesh