perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administroj në kroatisht

Fjalë: administroj (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): upravljati, voditi
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat administroj, administroj në kroatisht, upravljati në shqip
administroj në kroatisht