perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afat në kroatisht

Fjalë: afat (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (5): doba, razdoblje, vrijeme, period, trajanje
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat afat, fat loss factor review, fat joe, fat i zi, fat burning foods review, fat burning foods, afat në kroatisht, doba në shqip
afat në kroatisht

Fjalë të ngjashme

romanatwood breg knee brace