perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afro në kroatisht

Fjalë: afro (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (8): oko, kotač, krug, skoro, ubrzo, uskoro, blizu, prema
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat afro, afroman, afrojack, afrocandy, afro wigs, afro samurai resurrection, afro në kroatisht, oko në shqip
afro në kroatisht