perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aksident në kroatisht

Fjalë: aksident (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (4): kvar, sudar, događaj, incident
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat aksident, aksident tragjik ne kukes, aksident sot ne tirane, aksident ne tirane, aksident ne sauk, aksident ne pogradec, aksident në kroatisht, kvar në shqip
aksident në kroatisht