perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aktivitet në kroatisht

Fjalë: aktivitet (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (3): aktivnost, akcija, radnja
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat aktivitet, aktivitet vode, aktivitet umeå, aktivitet synonym, aktivitet stockholm, aktivitet oslo, aktivitet në kroatisht, aktivnost në shqip
aktivitet në kroatisht

Fjalë të ngjashme

le zë takoj 123 gushy synonym mish gici