perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

anë në kroatisht

Fjalë: anë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (7): slanina, strana, bok, kraj, obala, rub, stranica
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat anë, anë në kroatisht, slanina në shqip
anë në kroatisht