perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bëj në kroatisht

Fjalë: bëj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (3): raditi, napraviti, proizvoditi
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat bëj, bëj në kroatisht, raditi në shqip
bëj në kroatisht