perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

betohem në kroatisht

Fjalë: betohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): proklinjati
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat betohem, betohem në kroatisht, proklinjati në shqip
betohem në kroatisht