perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bisedë në kroatisht

Fjalë: bisedë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): konverzacija, razgovor
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat bisedë, bisedë në kroatisht, konverzacija në shqip
bisedë në kroatisht