perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

biznesmen në kroatisht

Fjalë: biznesmen (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): trgovac, kupac
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat biznesmen, businessman full movie, biznesmen wikipedia, biznesmen telugu movie, biznesmen te suksesshem, biznesmen songs free download, biznesmen në kroatisht, trgovac në shqip
biznesmen në kroatisht

Fjalë të ngjashme

zbulime ne kozmos folja marr