perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

brumë në kroatisht

Fjalë: brumë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (3): kolač, torta, novac
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat brumë, brumë në kroatisht, kolač në shqip
brumë në kroatisht