perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bukur në kroatisht

Fjalë: bukur (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (6): mršav, tanak, lijep, divan, dražestan, ljubak
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat bukur, bukur shkrim, bukur meaning, bukur majot jole mp3 song, bukur majot jole full movie, bukur majot jole assamese mp3 songs, bukur në kroatisht, mršav në shqip
bukur në kroatisht