perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

buzë në kroatisht

Fjalë: buzë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (4): kraj, obala, rub, usna
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat buzë, buzë në kroatisht, kraj në shqip
buzë në kroatisht