perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dëm në kroatisht

Fjalë: dëm (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): šteta, povreda
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat dëm, dëm në kroatisht, šteta në shqip
dëm në kroatisht