perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dërrasë në kroatisht

Fjalë: dërrasë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): daska
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat dërrasë, dërrasë në kroatisht, daska në shqip
dërrasë në kroatisht

Fjalë të ngjashme

vrimë e zezë vaj argani piano music