perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

daulle në kroatisht

Fjalë: daulle (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): bubanj
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat daulle, virtual daulle, daulle wikipedia, daulle piscine arras, daulle piscine, daulle jama, daulle në kroatisht, bubanj në shqip
daulle në kroatisht

Fjalë të ngjashme

djeg makinen te dashurit