perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

derë në kroatisht

Fjalë: derë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): vrata
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat derë, derë në kroatisht, vrata në shqip
derë në kroatisht