perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhomë në kroatisht

Fjalë: dhomë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (5): soba, dvorana, prostorija, miran, miroljubiv
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat dhomë, dhomë në kroatisht, soba në shqip
dhomë në kroatisht