perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhunë në kroatisht

Fjalë: dhunë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (3): nasilje, snaga, prevagnuti
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat dhunë, dhunë në kroatisht, nasilje në shqip
dhunë në kroatisht