perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhuratë në kroatisht

Fjalë: dhuratë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): dar
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat dhuratë, dhuratë në kroatisht, dar në shqip
dhuratë në kroatisht