perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dokument në kroatisht

Fjalë: dokument (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): dokument
Vlerësim:
(5/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat dokument, dokument zyrtar, dokument wz, dokument utifrån, dokument standard prestasi, dokument sad, dokument në kroatisht, dokument në shqip
dokument në kroatisht