perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

erë në kroatisht

Fjalë: erë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (5): miris, njuh, vjetar, parfem, smrad
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat erë, erë në kroatisht, miris në shqip
erë në kroatisht