perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fajtor në kroatisht

Fjalë: fajtor (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): kriminalan, zanatlija
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat fajtor, ti je fajtore, meda fajtor, fajtori chat, fajtor pa zemer, fajtor pa faj, fajtor në kroatisht, kriminalan në shqip
fajtor në kroatisht