perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fazë në kroatisht

Fjalë: fazë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): faza
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat fazë, fazë në kroatisht, faza në shqip
fazë në kroatisht