perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fitoj në kroatisht

Fjalë: fitoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): steći
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat fitoj, fitoj në kroatisht, steći në shqip
fitoj në kroatisht