perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

flak në kroatisht

Fjalë: flak (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (3): bacanje, bacati, baciti
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat flak, flax seeds, flakboy, flak tower, flak photo, flak meaning, flak në kroatisht, bacanje në shqip
flak në kroatisht