perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fortesë në kroatisht

Fjalë: fortesë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): tvrđava, grad
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat fortesë, fortesë në kroatisht, tvrđava në shqip
fortesë në kroatisht