perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

frikë në kroatisht

Fjalë: frikë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (3): strah, bojazan, teror
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat frikë, frikë në kroatisht, strah në shqip
frikë në kroatisht