perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fuçi në kroatisht

Fjalë: fuçi (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): bačva
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat fuçi, fuçi në kroatisht, bačva në shqip
fuçi në kroatisht

Fjalë të ngjashme

fitoj para registrasi pjka