perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

furtunë në kroatisht

Fjalë: furtunë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): oluja, napad
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat furtunë, furtunë në kroatisht, oluja në shqip
furtunë në kroatisht