perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gërshërë në kroatisht

Fjalë: gërshërë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): škare
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat gërshërë, gërshërë në kroatisht, škare në shqip
gërshërë në kroatisht