perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grua në kroatisht

Fjalë: grua (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (3): žena, ženka, supruga
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat grua, grua torre, grua shtatzane ne enderr, grua portico, grua orquilla, grua in english, grua në kroatisht, žena në shqip
grua në kroatisht

Fjalë të ngjashme

leje drejtimi di matteo arti muzikor