perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grumbull në kroatisht

Fjalë: grumbull (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): gomila, hrpa
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat grumbull, granbull xy, granbull weakness, granbull stats, granbull smogon xy, granbull smogon, grumbull në kroatisht, gomila në shqip
grumbull në kroatisht

Fjalë të ngjashme

gt dalloj