perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

guximtar në kroatisht

Fjalë: guximtar (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (6): hrabar, energičan, snažan, muževan, drzak, odlučan
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat guximtar, guximtar shqip, guximtar rushani gezuar, guximtar rushani, guximtar labenishti, filmi guximtar, guximtar në kroatisht, hrabar në shqip
guximtar në kroatisht