perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hije në kroatisht

Fjalë: hije (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): mrak, tama
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat hije, hike the gamer, hijet van, hijet qe mbeten pas, hijet for sale, hijet e nates, hije në kroatisht, mrak në shqip
hije në kroatisht