perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hollë në kroatisht

Fjalë: hollë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (4): mršav, tanak, rijedak, slab
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat hollë, hollë në kroatisht, mršav në shqip
hollë në kroatisht